LOGO-BESKIDNIK-NOWE-OK

Gościniec Beskidnik

ul. Bieszczadzka 1A, 38-610 Polańczyk

607 737 935

Zadzwoń i zarezerwuj!

Organizacja czasu wolnego...

Gospodarz Paweł Grzybowski jest przewodnikiem górskim i pilotem wycieczek z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze ruchu turystycznego. Jako gospodarz pomogę Państwu zaplanować pobyt i zorganizować każdą wyprawę i imprezę, a wieczorem zasiądziemy przy ognisku na bieszczadzką gawędę przy Tokaju lub miodówce. Współpracuję z liderami bieszczadzkiego rynku turystycznego więc mogę zaproponować zorganizowane wycieczki autokarowe:

  • wyprawy w Bieszczady (piesze wędrówki górskie, szlaki architektury drewnianej-cerkwie, wozy traperskie, klejka wąskotorowa z napadem, rejsy po zalewie, bieszczadzki skansen, bieszczadzkie fotosafari i wiele innych..)
  • Ukraina (Lwów, Kresy, wyprawa na Pikuj, Zakarpacie)
  • Węgry i Słowacja (gorące źródła, winnice, zabytki)
  • Pogórze(zamek w Krasiczynie, Kalwaria Pacławska, Przemyśl, Arłamów, Krosno i okolice)

a dla aktywnych:

  • spływy kajakowe i pontonowe
  • zajęcia na linach
  • szybowce
  • samochody terenowe
  • konie
  • wyprawy rowerowe

Aby dokonać rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości ok. 30% ceny pobytu na konto:

56 8642 1012 2003 1212 4356 0001

 

ORGANIZACJA POBYTÓW DLA GRUP


Dla grup zorganizowanych możemy kompleksowo zorganizować cały pobyt. W zależności od potrzeb i preferencji grupy przygotujemy kompleksową ofertę zawierającą wyżywienie, organizację imprez towarzyszących(biesiady, ognisko, kolacja grillowa, gawęda bieszczadzka itp.),ciekawe wycieczki krajoznawcze z przewodnikiem-najciekawsze miejsca, liczne atrakcje (Bieszczady, Ukraina-Lwów ,Słowacja, Węgry), spływy kajakowe lub pontonowe, rowery ,samochody terenowe, rejsy po zalewie, konie, wyprawy wozami traperskimi, szybowce, zajęcia na linach, fotosafari itp. Organizujemy pobyty integracyjne, szkolenia, zielone szkoły-z możliwością kursów języka angielskiego z udziałem rodowitego Anglika!, pobyty okolicznościowe np. sylwestrowe czy świąteczne.


ZIMA W BESKIDNIKU


Miłośników narciarstwa zapraszamy na bieszczadzkie stoki. W okolicy(ok.15-20 min jazdy) znajdują się wyciągi narciarskie i stoki zarówno rodzinne jak i dla zaawansowanych narciarzy czy snowbordzistów . Działają wypożyczalnie sprzętu i szkółki narciarskie. W sąsiedztwie stoków (Lesko Ski Weremień, Ustrzyki Dolne, Bystre) działają kryte pływalnie z sauną czy spa. Jeśli zajdzie potrzeba możemy zorganizować transport do wyciągów. Dodatkowo organizujemy kuligi z pochodniami i ogniskiem, wyprawy na rakietach śnieżnych lub szaleństwo na skuterach śnieżnych!