LOGO-BESKIDNIK-NOWE-OK

Gościniec Beskidnik

ul. Bieszczadzka 1A, 38-610 Polańczyk

607 737 935

Zadzwoń i zarezerwuj!

Nasze otoczenie....

PLAC ZABAW

Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami trójki dzieciaków, dlatego z myślą o najmłodszych( i rodzicach!) przygotowaliśmy plac zabaw z kilkoma atrakcjami: trampoliną,piaskownicą,huśtawką,bajkowym domkiem i małą zjeżdżalnią. Wiemy doskonale, że kiedy dzieci są pochłonięte zabawą rodzice mają chwilkę cennego czasu dla siebie!

WIATA OGNISKOWA

Przyjemnie jest zapalić grill, ale nie ma nic lepszego i bardziej nastrojowego niż prawdziwe ognisko pod lasem .Specjalnie dla naszych Gości miejsce ogniskowe z wiatą nad ,,leśnym wąwozem”, gdzie można biesiadować i śpiewać nawet do rana!

TARAS WYPOCZYNKOWY

Jest to połączenie tarasu widokowego(z piękną panoramą zalewu i gór) z miejscem gdzie można urządzić wieczór przy grillu. Dodatkowo przygotowaliśmy zupełnie niezależny pawilon wypoczynkowy ze stacjonarnym grillem- dbamy o to ,aby nasi Goście miło spędzali czas.

RELAKS NA TRAWIE

Nie ma prawdziwej rekreacji i wypoczynku bez trawnika! W bezpośrednim sąsiedztwie Beskidnika można poleżakować na trawie, pokopać piłkę albo poodbijać w badmintona. Z każdego miejsca dużego trawnika widok na zalew i góry!